Komplet AMANT 3+1+1

Komplet AMANT 3+1+1 tvoří pohovka a dvě křesla. Díky variantě kompletu získává zákazník možnost sestavit si pohovku a křesla do pozic kam potřebuje, což může kdykoliv změnit.

Doručení přibližně do 6-8 týdnů.

Výběr látky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
28 540 Kč
Komplet AMANT 3+1+1
Doprava po celé ČR
Doprava po celé ČR
Jednoduchá údržba
Jednoduchá údržba
Kvalita a dlouhá životnost
Kvalita a dlouhá životnost
Odborné poradenství
Odborné poradenství

Komplet AMANT 3+1+1 tvoří pohovka a dvě křesla. Díky variantě kompletu získává zákazník možnost sestavit si pohovku a křesla do pozic kam potřebuje, což může kdykoliv změnit. Komplet se tak nikdy nestane nudným. Díky modernímu čalounění si můžete vybrat varianty různých barev a materiálů. Tak máte k dispozici sestavit si komplet dle vašich představ, který oživí každý interiér.

Pohovka

3 místná pohovka je rozkladatelná a má navíc i úložný prostor. Moderní mechanismus umožňuje rozložení pohovky na lůžko pomocí nadzvednutí sedáku a jeho přesunutí dopředu. Skvěle tak ubytujete každou návštěvu, či si tak skvěle uděláte prostor pro relaxaci.

Výplň

Křesla obsahují dvojitou pružinovou výplň – vlnitou pružinu a pružinu typu bonell. Samotná pohovka je pro pohodlí vyplněna pružinu typu bonell. Pružiny zajišťují pohodlný sed, vysokou pružnost, trvanlivost posedu i mnoholeté používání.

Technické parametry

  • Šířka sedačky: 226 cm
  • Hloubka sedačky: 85 cm
  • Výška sedačky: 100 cm
  • Rozklad na spaní: 195×130 cm
  • Šířka křesla: 88 cm
  • Hloubka křesla: 85 cm
  • Výška křesla: 100 cm
  • Látka: Infinity 1, Infinity 10, Infinity 12, Infinity 13, Infinity 14, Infinity 15, Infinity 16, Infinity 3, Infinity 4, Infinity 5, Infinity 6, Infinity 7, Infinity 8, Infinity 9, Vogue 1, Vogue 10, Vogue 11, Vogue 14, Vogue 15, Vogue 16, Vogue 3, Vogue 4, Vogue 5, Vogue 6, Vogue 7, Vogue 8, Vogue 9

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: