Sedací souprava BRED

Pohovka v netradičních i tradičních barvách pro příjemný pocit z domova. Sedací souprava má štědrý úložný prostor a nabízí i bohatý rozklad pro přechodné přespání.

Doručení přibližně do 6-8 týdnů.

Orientace rohu
Výběr látky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
40 730 Kč
Sedací souprava BRED
Doprava po celé ČR
Doprava po celé ČR
Jednoduchá údržba
Jednoduchá údržba
Kvalita a dlouhá životnost
Kvalita a dlouhá životnost
Odborné poradenství
Odborné poradenství

Moderní rohová sedací souprava Bred, je skvělým a pohodlný oživení bytu. Na e-shopu si můžete vybrat z netradičních barev gauče, které umí rozrazit bílé, holé stěny a zútulnit ještě více Váš byt. Sedací soupravu však nabízíme i v tradičnějších barvách, které výborně zapadnou do každé domácnosti. Malé chromové nožky jsou jemným detailem, který pozvedne každou zvolenou barvu gauče a zvýší její životnost. Soupravu navíc nabízíme v levé i pravé variantě a tak sami nejlépe posoudíte, jak nejlépe situovat gauč ve Vašem domě.

Pohodlí a kvalitní materiál

Pohodlí gauče podtrhují polohovatelné záhlavníky, které se nachází po celém obvodu gauče.  Samotné sedáky jsou vyplněny kvalitní PUR pěnou v kombinaci s pružinou falista i bonell. Tato kombinace zajišťuje pohodlný sed, vysokou pružnost, trvanlivost posedu i mnoholeté používání.

Rozklad Gauče

Gauč disponuje bohatým úložným prostorem i štědrým rozkladem, který ocení budoucí návštěvy při občasném přespání. Sedací souprava je navíc právě díky tvaru do „U“ také velice prostorná a pohodlná pro občasné „natáhnutí“ a relaxaci. Tento tvar je na jedné straně gauče zmenšen, pro lepší přístupnost v těsnějších prostorách.

Technické parametry

  • Šířka: 346 cm
  • Hloubka: 218/168 cm
  • Výška: 89/105 cm
  • Rozklad: 135×283 cm
  • Možnost sestavení: levá, pravá strana
  • Látka: Infinity 1, Infinity 10, Infinity 12, Infinity 13, Infinity 14, Infinity 15, Infinity 16, Infinity 3, Infinity 4, Infinity 5, Infinity 6, Infinity 7, Infinity 8, Infinity 9, Vogue 1, Vogue 10, Vogue 11, Vogue 14, Vogue 15, Vogue 16, Vogue 3, Vogue 4, Vogue 5, Vogue 6, Vogue 7, Vogue 8, Vogue 9

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: