Sedací souprava CANVAS

Jednoduchá a zároveň moderní sedací souprava CANVAS, se zejména díky svým menším rozměrům hodí do menších prostor. Sedačka je však navíc i skvělým a pohodlný oživení bytu.

Skladem v látkách ALFA80 a ALFA13. Doručení do 14 dnů.
Ostatní látky doručujeme přibližně do 6-8 týdnů.

Výběr látky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
19 200 Kč
Sedací souprava CANVAS
Doprava po celé ČR
Doprava po celé ČR
Jednoduchá údržba
Jednoduchá údržba
Kvalita a dlouhá životnost
Kvalita a dlouhá životnost
Odborné poradenství
Odborné poradenství

Jednoduchá a zároveň moderní sedací souprava CANVAS, se zejména díky svým menším rozměrům hodí do menších prostor. Sedačka je však navíc i skvělým a pohodlný oživení bytu. Na e-shopu si můžete vybrat z netradičních barev gauče, které umí rozrazit bílé, holé stěny a zútulnit ještě více Váš byt. Sedací soupravu však nabízíme i v tradičnějších barvách, které výborně zapadnou do každé domácnosti. Díky univerzální modulárnosti pohovky si sami zvolíte, zda sedačku postavíte na levou či pravou stranu.

Pohodlí a kvalitní materiál

Pohodlí gauče podtrhují polohovatelné záhlavníky, které se nachází po obvodu gauče. Samotné sedáky jsou vyplněny vlnkovými pružinami s PUR pěnou, která se vyznačuje svou pevností a elasticitou. Díky tomu se sedačka rychle přizpůsobí hmotnosti a tvaru těla. V kombinaci s robustní dřevěnou konstrukcí představuje gauč kvalitní kus nábytku s dlouhou životností.

Rozklad gauče

Gauč disponuje bohatým úložným prostorem i štědrým rozkladem, který ocení budoucí návštěvy při občasném přespání. Sedací souprava je navíc právě díky tvaru do „L“ také velice prostorná a pohodlná pro občasné „natáhnutí“ a relaxaci.

Technické parametry

  • Šířka: 213 cm
  • Hloubka: 165 cm
  • Výška: 88 cm
  • Rozklad: 191×127 cm
  • Látka: ALFA 01, ALFA 03, ALFA 07, ALFA 08, ALFA 09, ALFA 11, ALFA 12, ALFA 13, ALFA 14, ALFA 15, ALFA 16, ALFA 17, ALFA 18, ALFA 19, ALFA 20, ALFA 21, ALFA 80

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: