Sedací souprava OLA

Moderní rohová sedací souprava OLA, je skvělým a pohodlný oživení bytu. Na e-shopu si můžete vybrat z netradičních barev gauče, které umí rozrazit bílé, holé stěny a zútulnit ještě více Váš byt.

Skladem v látce ALFA16. Doručení do 14 dnů.
Ostatní látky doručujeme do cca 6-8 týdnů.

Výběr látky
Orientace rohu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
21 600 Kč
Sedací souprava OLA
Doprava po celé ČR
Doprava po celé ČR
Jednoduchá údržba
Jednoduchá údržba
Kvalita a dlouhá životnost
Kvalita a dlouhá životnost
Odborné poradenství
Odborné poradenství

Moderní rohová sedací souprava OLA, je skvělým a pohodlný oživení bytu. Na e-shopu si můžete vybrat z netradičních barev gauče, které umí rozrazit bílé, holé stěny a zútulnit ještě více Váš byt. Sedací soupravu však nabízíme i v tradičnějších barvách, které výborně zapadnou do každé domácnosti. Nožky v barvě chrom jsou jemným detailem, který pozvedne každou zvolenou barvu gauče a zvýší její životnost. Soupravu navíc nabízíme v levé i pravé variantě a tak sami nejlépe posoudíte, jak nejlépe situovat gauč ve Vašem domě.

Pohodlí a kvalitní materiál

Pohodlí gauče podtrhují polohovatelné záhlavníky, které se nachází po obvodu gauče.  Samotné sedáky jsou vyplněny kvalitní PUR pěnou v kombinaci s pružinou falista i bonell. Tato kombinace zajišťuje pohodlný sed, vysokou pružnost, trvanlivost posedu i mnoholeté používání.

Rozklad Gauče

Gauč disponuje bohatým úložným prostorem i štědrým rozkladem, který ocení budoucí návštěvy při občasném přespání. Sedací souprava je navíc právě díky tvaru do „L“ také velice prostorná a pohodlná pro občasné „natáhnutí“ a relaxaci.

Technické parametry

  • Šířka: 258 cm
  • Hloubka: 164 cm
  • Výška: 102/86 cm
  • Rozklad: 197×126 cm
  • Možnost sestavení: levá, pravá strana
  • Látka: ALFA 01, ALFA 07, ALFA 08, ALFA 11, ALFA 12, ALFA 13, ALFA 15, ALFA 16, ALFA 17, ALFA 80

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: