O nás

Mottem naší společnosti je „dostupný relax každému, kdo po něm jen myšlenkou zatouží“. Specializujeme se na prodej a distribuci luxusních wellness a relaxačních produktů. V našem portfoliu nabízíme širokou škálu výrobků, které vám poskytnou maximální pohodlí a relaxaci v soukromí vašeho domova.

Naše výrobky jsou navrženy tak, aby vám poskytovaly nejen fyzické uvolnění, ale také duševní pohodu. V našem sortimentu najdete koupací sudy s hydromasážním a aeromasážním systémem, které jsou vyrobeny z kvalitního severského dřeva a nabízí vám možnost relaxace jak v teplých, tak v chladných dnech. S našimi sudy můžete zažít radost z koupání pod širým nebem, ať už v létě nebo v zimě.

Jestliže hledáte spojení maximální relaxace a moderních technologií, naše luxusní vířivky jsou tou správnou volbou. Rotující a směrové masážní trysky poskytnou dokonalé místo pro odpočinek. Se zvukovými a osvětlovacími systémy můžete vytvářet atmosféru přesně podle Vašich představ. Vířivky mají spoustu těch nejnovějších funkcí. Navíc se snadno udržují, protože obsahují integrované systémy pro čištění vody a další chytrá řešení.

amRelax - Jasná volba Lucie Vondráčkové

Slavná herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková si produkty od amRelax zamilovala. Po náročných dnech na plátně a jevišti potřebuje kvalitní odpočinek. Stejně jako ona, si teď můžete dopřát zaslouženou relaxaci i vy přímo ve svém domově. Lucka ví, jak důležité je najít si čas pro sebe, a naše produkty pro relaxaci jí v tom pomáhají. Teď je řada na vás! Zahřejte svou duši, uvolněte své tělo a nechte stresy daleko za sebou.

Dále u nás zakoupíte kvalitní finské sauny, které jsou ideální pro ty, kdo hledají tradiční saunový zážitek. Naše sauny jsou vyrobeny z kvalitního severského smrku nebo ThermoWood dřeva, což zaručuje jejich vysokou životnost a výbornou izolaci. 

Díky tomu, že používáme trvanlivé materiály vysoké jakosti, si stojíme za každým prodaným kusem a naplňuje nás, jak si naši zákazníci chválí naše produkty. V našem sortimentu se snažíme vyhovět různým potřebám a preferencím našich zákazníků. Také jsou naše výrobky dodávány již ve smontovaném stavu, což zajišťuje snadnou a rychlou instalaci.

Hlavním cílem je spokojený zákazník a tomu přizpůsobujeme naprosto vše včetně co nejkratších termínů dopravy, a to i o víkendech nebo ve večerních hodinách. Samozřejmě vždy po individuální domluvě.

V našem Světě slovo „relax“ nabírá úplně jiný rozměr, a proto pojďte poznávat, jaké to je stát se naším zákazníkem.