Ochlazovací káď - kulatá

Objevte kouzlo ochlazovací kádě, která dovede k dokonalosti váš saunový nebo otužovací rituál. Kvalitní dřevo ze severského smrku o síle 45 mm, výpusť na špunt. Kapacita 1 osoba, maximální objem 600 l. Průměr 100 cm, výška 102 cm, hmotnost 80 kg. Součástí je vnitřní lavička, schůdky pro snadný přístup a ochranný poklop v dekoru kádě.

Cena je včetně DPH. Jsme plátci DPH.

Možnosti doručení
19 965 Kč
Ochlazovací káď - kulatá
Nejoblíbenější prodejce koupacích sudů
Nejoblíbenější prodejce koupacích sudů
Doporučuje Lucie Vondráčková
Doporučuje Lucie Vondráčková
Showroom blízko dálnice
Showroom blízko dálnice
Zajistíme dopravu a cílové umístění
Zajistíme dopravu a cílové umístění

Do stylové ochlazovací kádě se budete těšit

Ať už ji budete používat pro ochlazení po rituálu v některé z našich finských saun, nebo jako místo pro své pravidelné otužování, jedno víme jistě – do této stylové ochlazovací kádě se budete vždycky těšit! Díky dřevěnému obložení skvěle zapadne do každého wellness areálu, ale i na vaši soukromou zahradu nebo terasu.

Celá káď je vyrobena z prken o síle 45 mm z vysoce jakostního severského smrku, která jsou zvenku zajištěna dvěma ocelovými obručemi. Ze stejného dřeva jsou vyrobeny také schůdky pro snadné vstupování do sudu a ochranný poklop.

Tato káď nemá vložku, je ponechána v naprosto přírodním stylu, takže si vychutnáte kontakt se dřevem. Uvnitř sudu je prostor pro lavičku na sednutí – tu ocení především zkušení a vytrvalí otužilci. Pokud tento sud nebudete používat celoročně, můžete jej snadno vypustit odšpuntováním výlevky.

Jaké jsou benefity dřeva ze severského smrku?

Severský smrk je pro výrobu koupacích kádí a sudů ideální. Ve svém přirozeném prostředí musí odolávat extrémním přírodním podmínkám, takže roste mnohem pomaleji než běžný tuzemský smrk (40 metrů dosáhne za 100 let), a díky tomu má jeho dřevo větší hustotu a odolnost. Toto dřevo je také přirozeně odolné proti hmyzu a hnilobě, což znamená, že nebudete mít příliš práce s údržbou. Kromě toho smrkové dřevo krásně voní a je příjemné na dotek.

Díky velkorysému průměru 100 cm a výšce 102 cm se do kádě vejde každý, nehledě na konstituci postavy. Maximální objem kádě je 600 l, ale záleží jen na vás, jak vysoký sloupec vody pro své ochlazení potřebujete. Prázdná káď váží 80 kg.

Ochlazení po sauně je nezbytnost

Už po staletí je známo, že saunování má blahodárné účinky na naše zdraví. Co by to ale bylo za rituál bez ochlazení? Tuto část byste rozhodně neměli vynechat, protože prudké snížení teploty těla podporuje účinky sauny a pomůže vám ještě lépe vytrénovat váš imunitní systém.

Při pobytu v horké sauně se roztahují cévy, což podporuje lepší cirkulaci krve. Zároveň se vám otevírají póry, potíte se a vyplavujete pryč škodlivé látky, ale zároveň se také zbavujete stresu. Prudkým ochlazením své tělo celkově očistíte, cévy se stáhnou a dojde ke zvýšení obsahu kyslíku v krvi. Tím posilujete celkový kardiovaskulární systém. Zkrátka po ochlazení se budete cítit jako znovuzrození.

Dopřejte si otužování, kdykoliv po něm zatoužíte

Ochlazovací vědro AMrelax si můžete užít i bez sauny. Pravidelné otužování si v posledních letech získává stále více příznivců a není se čemu divit. Ovšem utíkat k rybníku nebo k řece, kdykoliv po ledové koupeli zatoužíte, může být trochu problematické. Ochlazovací vědro, které navíc udělá u vás doma velkou parádu, je ideálním řešením. Bude vás motivovat, ať už jste fanouškem populární Wim Hofovy metody, nebo s otužováním teprve začínáte.

Kromě toho, že ponoření do ledové vody vás vždycky příjemně nakopne, tak opakované vystavování těla nízkým teplotám způsobuje lepší odolnost organismu proti chladu. Uvidíte, že díky posílenému imunitnímu systému se vám vyhne většina sezónních nemocí, jako je chřipka, nachlazení nebo angína. Tak pojďte svému zdraví naproti!

5 největších benefitů této kádě

  • stylové ochlazování v domácím prostředí
  • dřevěné obložení z vysoce jakostního severského smrku
  • dřevěná lavička a poklop jsou součástí dodávky
  • ideální po sauně nebo na otužování
  • zlepšuje fyzickou i psychickou pohodu

Přejeme vám a vašim blízkým stylové ochlazování v kádi od amRelax.cz! Vše dodáváme už ve smontované podobě, včetně schůdků a poklopu. S objednávkou je možné dokoupit také další doplňky.

Potřebovali byste káď z nabídky upravit nebo máte jiné speciální požadavky? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vyhovíme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: