Ochlazovací káď – se sklolaminátovou vložkou

Objevte kouzlo stylové ochlazovací kádě, která dovede k dokonalosti váš saunový nebo otužovací rituál. Odolná sklolaminátová vložka se schodem na sednutí, kvalitní dřevo ze severského smrku, výpusť na špunt. Kapacita 1 osoba, maximální objem 500 l. Průměr 105 cm, výška 102 cm, hloubka vnitřní části 85 cm, hmotnost 70 kg. Součástí jsou schůdky pro snadný přístup a ochranný poklop v dekoru kádě.

Cena je včetně DPH. Jsme plátci DPH.

Možnosti doručení
24 200 Kč
Ochlazovací káď – se sklolaminátovou vložkou
Nejoblíbenější prodejce koupacích sudů
Nejoblíbenější prodejce koupacích sudů
Doporučuje Lucie Vondráčková
Doporučuje Lucie Vondráčková
Showroom blízko dálnice
Showroom blízko dálnice
Zajistíme dopravu a cílové umístění
Zajistíme dopravu a cílové umístění

Do stylové ochlazovací kádě se budete těšit

Ať už ji budete používat pro ochlazení po rituálu v některé z našich finských saun, nebo jako místo pro své pravidelné otužování, jedno víme jistě – do této stylové ochlazovací kádě se budete vždycky těšit! Díky dřevěnému obložení skvěle zapadne do každého wellness areálu, ale i na vaši soukromou zahradu nebo terasu.

Vnitřek kádě tvoří kvalitní sklolaminátová vložka, takže se můžete spolehnout na její dlouhou životnost. Vložka je ve spodní části z jedné třetiny vyklenuta, čímž tvoří schod pro sednutí – to ocení především zkušení a vytrvalí otužilci. Pokud tento sud nebudete používat celoročně, můžete jej snadno vypustit odšpuntováním výlevky.

Milovníci přírodních materiálů ocení vnější obložení kádě z vysoce jakostního severského smrku. Ve stejném dekoru jsou vyvedeny také schůdky pro snadné vstupování do sudu a ochranný poklop.

Jaké jsou benefity sklolaminátové vložky?

Naše kádě se sklolaminátovou vložkou nabízejí výbornou kvalitu za přijatelnou cenu. Sklolaminát je osvědčený materiál, který se ve wellness prostředí používá díky snadné údržbě a výborným izolačním vlastnostem. Jeho dalšími výhodami jsou odolnost proti chemikáliím, vysoký lesk a výdrž okolo 30 let.

Jaké jsou benefity dřeva ze severského smrku?

Severský smrk je pro výrobu koupacích kádí a sudů ideální. Ve svém přirozeném prostředí musí odolávat extrémním přírodním podmínkám, takže roste mnohem pomaleji než běžný tuzemský smrk (40 metrů dosáhne za 100 let), a díky tomu má jeho dřevo větší hustotu a odolnost. Toto dřevo je také přirozeně odolné proti hmyzu a hnilobě, což znamená, že nebudete mít příliš práce s údržbou. Kromě toho smrkové dřevo krásně voní a je příjemné na dotek.

Díky velkorysému průměru 105 cm, výšce 102 cm a vnitřní výšce vložky 85 cm se do kádě vejde každý, nehledě na konstituci postavy. Maximální objem kádě je 500 l, ale záleží jen na vás, jak vysoký sloupec vody pro své ochlazení potřebujete. Prázdná káď váží 70 kg.

Ochlazení po sauně je nezbytnost

Už po staletí je známo, že saunování má blahodárné účinky na naše zdraví. Co by to ale bylo za rituál bez ochlazení? Tuto část byste rozhodně neměli vynechat, protože prudké snížení teploty těla podporuje účinky sauny a pomůže vám ještě lépe vytrénovat váš imunitní systém.

Při pobytu v horké sauně se roztahují cévy, což podporuje lepší cirkulaci krve. Zároveň se vám otevírají póry, potíte se a vyplavujete pryč škodlivé látky, ale zároveň se také zbavujete stresu. Prudkým ochlazením své tělo celkově očistíte, cévy se stáhnou a dojde ke zvýšení obsahu kyslíku v krvi. Tím posilujete celkový kardiovaskulární systém. Zkrátka po ochlazení se budete cítit jako znovuzrození.

IMG_8914

Dopřejte si otužování, kdykoliv po něm zatoužíte

Ochlazovací vědro AMrelax si můžete užít i bez sauny. Pravidelné otužování si v posledních letech získává stále více příznivců a není se čemu divit. Ovšem utíkat k rybníku nebo k řece, kdykoliv po ledové koupeli zatoužíte, může být trochu problematické. Ochlazovací vědro, které navíc udělá u vás doma velkou parádu, je ideálním řešením. Bude vás motivovat, ať už jste fanouškem populární Wim Hofovy metody, nebo s otužováním teprve začínáte.

Kromě toho, že ponoření do ledové vody vás vždycky příjemně nakopne, tak opakované vystavování těla nízkým teplotám způsobuje lepší odolnost organismu proti chladu. Uvidíte, že díky posílenému imunitnímu systému se vám vyhne většina sezónních nemocí, jako je chřipka, nachlazení nebo angína. Tak pojďte svému zdraví naproti!

5 největších benefitů této kádě

  • stylové ochlazování v domácím prostředí
  • kvalitní a vysoce odolná sklolaminátová vložka
  • dřevěné obložení ze severského smrku
  • ideální po sauně nebo na otužování
  • zlepšuje fyzickou i psychickou pohodu

Přejeme vám a vašim blízkým stylové ochlazování v kádi od amRelax.cz! Vše dodáváme už ve smontované podobě, včetně schůdků a poklopu. S objednávkou je možné dokoupit také další doplňky.

Potřebovali byste káď z nabídky upravit nebo máte jiné speciální požadavky? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vyhovíme.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MM Avatar autora | 20.9.2023
{{1695200883852_404}}