Viřivka Trento

Užívejte si fantastické masáže s vířivkou Trento. Kapacita až 5 osob – 3x sed, 2x pololeh, celkem 40 masážních trysek. LED osvětlení, multimediální panel Gecko K300, vodotěsné Bluetooth reproduktory, odolná akrylátová vložka Aristech Acrylics®, obklad z tvrzeného plastu, ozonové čištění, kvalitní izolace z PUR pěny a termoizolační hliníkové fólie. Objem 1 190 l, rozměry 2000 x 2000 x 900 mm, hmotnost 295 kg. Výkon ohřívače 2 kW, výkon čerpadla 1 x 3 HP, připojení na 13 A – 230 nebo 400 V. Možnost dovybavení termoizolačním krytem a schůdky. 

Cena je včetně DPH. Jsme plátci DPH.

Nevybrali jste si z provedení našich nabízených vířivek? Oslovte nás s představou vaší ideální vířivky, rádi vám zpracujeme nabídku na míru.

Možnost termoizolačního krytu
Možnost schůdků
Možnosti doručení
122 900 Kč
Nejoblíbenější prodejce koupacích sudů
Nejoblíbenější prodejce koupacích sudů
Doporučuje Lucie Vondráčková
Doporučuje Lucie Vondráčková
Zajistíme dopravu a cílové umístění
Zajistíme dopravu a cílové umístění

Dopřejte si blahodárné masáže ve vířivce Trento

ČASOVĚ OMEZENÁ AKCE! 
Právě teď můžete mít vířivku Trento ve výhodném setu! Ušetřete za termoizolační kryt a schůdky. Ukázat výhodný set.

Příjemně teplá voda rozehřívá celé vaše tělo, masážní proudy uvolňují ztuhlé svaly a do toho ještě uklidňující šumění bublinek… Už se vidíte ve vířivce? Prémiová vířivka Trento od amRelax uspokojí všechny vaše smysly! Opakovaně a kdykoliv po tom zatoužíte.

Tato prémiová vířivka se hodí pro soukromé účely i jako výbava wellness resortů, ať už ji umístíte do interiéru, nebo do venkovních prostor. Díky vysoce odolným tryskám, kvalitní akrylátové vložce Aristech Acrylics®, ale taky LED osvětlení nebo Bluetooth reporduktorům vypadá luxusně a zároveň si můžete být jistí, že bude rozdávat radost mnoho let.

Společně si může ve vířivce vychutnat relax až 5 osob – 3 místa jsou určena k sezení, 2 místa mají podobu pololehu. Vnější rozměry vířivky jsou 2000 x 2000 mm, na výšku má 900 mm a pojme až 1 190 litrů vody. Díky těmto parametrům se vejde téměř na každou terasu nebo zahradu. Hmotnost prázdné vířivky činí 295 kg.

Co je Aristech Acrylics®?

Naše vířivky s touto americkou akrylátovou vložkou patří mezi to nejlepší, co vám můžeme nabídnout. Akrylátové vložky mají výborné izolační vlastnosti, takže voda vydrží déle teplá a vy ušetříte za spotřebu energie. Kromě toho výborně odolávají mechanickému poškození a jsou i po delší době téměř 100% barevně stálé.

Zlepšuje zdraví a celkovou kondici
Tajemství lázní odhalili už staří Římané. Udělejte si na sebe čas a nasávejte plnými doušky blahodárné účinky teplé koupele. Starosti, stres, negativní emoce, to všechno si nechte odplavit z těla pryč. Díky teplé vodě dochází k otevírání pórů a z těla se odplavují toxiny, což vede ke zlepšení kvality pokožky a snížení tvorby akné.

Vířivky jsou také skvělým prostředkem pro léčbu různých typů bolestí, jako jsou bolesti zad, artritida nebo svalové napětí. Díky teplým proudům a masážním tryskám se zlepšuje krevní oběh a uvolňují se svaly, což ocení například sportovci. Příjemné šumění vody a celkově uvolněná atmosféra působí pozitivně taky na lidskou psychiku a spánek.

Vířivka Trento

Systémy pro maximální zážitek z relaxace

Zvukový systém Bluetooth

Podvodní osvětlení

Ovládací panel Gecko K300

40 trysek

Individuální ovládání tlaku sedadel

Chytrá řešení snadné údržby

Špičkový akrylový povrch


Žádná skříň na údržbu

Vysoce nárazuvzdorná ABS základna

Žádné zauzlování PVC potrubí

Systém čištění vody ozónem

Kryt vířivky s vysokou hustotou

Prémiová vícevrstvá izolace

Masážní systém, který se postará o celé tělo

Tato vířivka vás uspokojí 40 výkonnými masážními tryskami.

O dostatečnou intenzitu masáží se stará vodní pumpa, která dokáže vyvinout tlak až 3 HP. Díky ohřívači s výkonem 2 kW bude mít voda vždy tu správnou teplotu. Pro napájení vířivky je potřeba proud 16 A – zásuvka na 230 nebo 400 V.

Chcete svou vířivku udržovat čistou bez zbytečného používání silných chemikálií? Tento model disponuje speciálním ozonovým čištěním, které vodu udržuje svěží a zamezuje množení řas či bakterií.

Aby bylo vaši novou vířivku snazší vyhřát nebo udržet ve správné teplotě, je celá vana obalena kvalitní izolací z PUR pěny a termoizolační hliníkovou fólií. K vířivce je možné dokoupit termoizolační kryt, schůdky a další doplňky. 

Multimediální funkce
Veškeré funkce vířivky Trento se ovládají přes multimediální ovládací panel Gecko K300. Vše je naprosto intuitivní a přehledné. Pomocí tlačítek si navolíte oblíbený režim vířivky nebo barvu LED osvětlení a pak už se jen oddáváte relaxaci. 

Díky integrovaným vodotěsným reproduktorům na Bluetooth se tato vířivka skvěle hodí pro zahradní párty s přáteli. Stačí spárovat telefon nebo laptop, pustit svou oblíbenou hudbu a zábava může začít. Reproduktory jsou zabudovány přímo do okraje akrylátové vany a dodávají relaxu ve vířivce úplně nový rozměr.

5 největších benefitů vířivky Trento

  • prostorná vana až pro 5 osob
  • vysoce výkonná vířivka se 40 tryskami
  • odolná akrylátová vložka Aristech Acrylics®
  • ozonové čištění
  • zlepšuje fyzickou i psychickou pohodu

Přejeme vám a vašim blízkým stylový relax v prémiové vířivce od amRelax.cz! Potřebujete s výběrem vířivky poradit nebo máte jiné speciální požadavky? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vyhovíme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Luxusní vířivky
? Počet osob: 5
Počet míst k ležení: 2
Počet míst k sezení: 3
? Rozměry: 2000 / 2000 / 900 mm
LED osvětlení: Ano
Ovládací systém: Gecko K300
Ozvučení: Bluetooth audiosystém
Dezinfekce vody: Ozonátor
Materiál vany: Aristech Acrylics®
Elektrické připojení: 16 A (230/400 V)
Topení: 2 kW
Tlakové čerpadlo: 1x 3 HP
Počet trysek: 40
Opěrka Hlavy: 3x
Materiál obložení: Plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: