Koupací sud čtverec s hydromasážním a aeromasážním systémem (akrylátová vložka, vířivka)

Vstupte do světa luxusu a relaxace s koupacím sudem s hydromasážním a aeromasážním systémem. Díky kombinaci teplé vody a vzduchových trysek můžete zažít nezapomenutelnou relaxaci a odpočinek přímo u Vás doma. Vychutnejte si relaxační lázeň ve stylovém a vysoce kvalitním koupacím sudu. Akrylátová vložka zajišťuje nejenom estetickou eleganci, ale také vysokou trvanlivost a pohodlí během vašeho relaxačního rituálu.

Cena je včetně DPH. Jsme plátci DPH.

Nevybrali jste si z provedení našich nabízených koupacích sudů? Oslovte nás s představou Vašeho ideálního sudu. Rádi Vám zpracujeme nabídku na míru.

Možnost filtračního systému na vodu
Možnosti doručení
138 900 Kč
Koupací sud čtverec s hydromasážním a aeromasážním systémem (akrylátová vložka, vířivka)
Doprava po celé ČR
Doprava po celé ČR
Jednoduchá údržba
Jednoduchá údržba
Kvalita a dlouhá životnost
Kvalita a dlouhá životnost
Odborné poradenství
Odborné poradenství

Koupací sud čtverec s hydromasážním a aeromasážním systémem (akrylátová vložka, vířivka)

Kapacita pro 6-8 osob. Vnější rozměr 202 x 202 cm, výška 100 cm. Vyrobeno z kvalitního severského dřeva, provedení ThermoWood. Vnitřní část s akrylátovou vložkou a masážními systémy. Pro noční koupání oceníte vnitřní LED osvětlení.

Věděli jste, že relaxování a koukání na plochy dřeva má schopnost snižovat stres a může pozitivně ovlivňovat psychickou pohodu a klid?

  • Koupací sudy nabízejí dokonalý relaxační prostor. Díky teplé vodě, příjemnému prostředí a přizpůsobitelné hydro a aero masáži uvolňují svaly, snižují stres i napětí a poskytují úplný pocit pohody a klidu.
  • Koupací sudy mají blahodárný vliv na zdraví a pohodu. Teplá voda podporuje cirkulaci krve, uvolňuje svalové napětí, zlepšuje spánek a snižuje bolesti a záněty.
  • Koupací sudy nabízejí soukromý relaxační prostor a zároveň jsou skvělým místem pro společenská setkání s rodinou a přáteli. Můžete tak sdílet okamžiky odpočinku a radosti ve společnosti Vašich blízkých.
Koupací sud čtverec s hydromasážním a aeromasážním systémem (akrylátová vložka, vířivka)

VÝHODY

6-8 osob

Vyrobeno z kvalitního severského dřeva ThermoWood

LED Osvětlení

Vysoce odolný povrch

Snadná údržba

Akrylátová vložka

Hydro a aero masážní trysky

Nerezové obruče

Schůdky

Nerezový komín

Termoizolační kryt

Vnější rozměr 202 x 202 cm

Výška 100 cm

SHOWROOM

Pokud máte zájem prohlédnout si naše produkty naživo, můžete si jednoduše domluvit prohlídku v našem showroomu. Nacházíme se na adrese Činěves 34, 289 01 Činěves, jen 30 km od Prahy, a nedaleko od města Poděbrady. Stačí nás kontaktovat a domluvit si vhodný termín návštěvy, který může být i večer či o víkendech. Tam budete mít možnost osobně si prohlédnout naši širokou škálu koupacích sudů a vířivek, porovnat je a získat veškeré potřebné informace pro váš rozhodovací proces

Domluvte si termín: +420 606 605 505

AKRYLÁTOVÁ VLOŽKA

Akrylátová vložka má skvělé izolační vlastnosti, což znamená delší udržení teploty vody a úsporu energie. Akrylátové vložky jsou pevnější a oproti sklolaminátovým odolnější, což zajišťuje dlouhodobou odolnost a stabilitu vaší investice.

TRYSKY

Hydromasážní trysky
Hydromasážní trysky poskytují dokonalou kombinaci tepla, proudící vody a terapeutických pohybů, které uvolňují svalové napětí, zlepšují cirkulaci krve a podporují relaxaci těla i mysli.

Aeromasážní trysky
Aeromasážní trysky dodávají do vašeho relaxačního rituálu nový rozměr. Tato technologie umožňuje cílené uvolňování napětí, zlepšování cirkulace krve a stimulaci klíčových bodů na vašem těle. Aeromasážní trysky vám pomohou odplavit stres a napětí každodenního života.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupací sudy
Kapacita: 6-8 osob
Vnější rozměr: 202 x 202 cm
Výška: 100 cm
ThermoWood: Ano
Vložka: Akrylátová
Masážní systém: Ano
LED osvětlení: Ano
Hydromasážní trysky: 8x
Aeromasážní trysky: 12x
Kamna: Ano
Nerezové obruče: Ano
Schůdky: Ano
Komín: Ano
Termoizolační kryt: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: