Koupací sud čtverec s hydromasážním a aeromasážním systémem (akrylátová vložka, vířivka)

Dopřejte si luxus a relax díky stylovému koupacímu sudu pro 6–8 osob. Celkem 8 hydromasážních a 12 aeromasážních trysek, LED osvětlení, odolná akrylátová vložka Aristech Acrylics®, kvalitní severské dřevo s úpravou ThermoWood®, komín včetně ochrany proti popálení a komínové stříšky, schůdky pro snadný přístup, integrovaná kamna AISI 316, termoizolační poklop. Objem 1 500 l, rozměry 202 x 202 cm, výška 100 cm, hmotnost 250 kg. Kompresor 0,7 kW, čerpadlo 1,1 kW, připojení do klasické zásuvky na 230 V. Možnost dovybavení filtračním systémem, dřevěným krytem na filtraci ThermoWood®, podhlavníky a dalšími doplňky.

Cena je včetně DPH. Jsme plátci DPH.

Nevybrali jste si z provedení našich nabízených koupacích sudů? Oslovte nás s představou Vašeho ideálního sudu. Rádi Vám zpracujeme nabídku na míru.

Možnost filtračního systému na vodu
Možnosti doručení
138 900 Kč
Koupací sud čtverec s hydromasážním a aeromasážním systémem (akrylátová vložka, vířivka)
Doprava po celé ČR
Doprava po celé ČR
Jednoduchá údržba
Jednoduchá údržba
Kvalita a dlouhá životnost
Kvalita a dlouhá životnost
Odborné poradenství
Odborné poradenství

Zažijte luxusní relax v domácím prostředí

Hřejivý pocit po celém těle, uklidňující šumění proudu vody a bublinek, vůně severského dřeva… Tohle je ráj! Dopřejte si ho se svými blízkými i vy díky vrcholné verzi čtvercového koupacího sudu od amRelax.cz, se kterým uspokojíte všechny svoje smysly. Opakovaně a kdykoliv po tom zatoužíte.

Tento stylový kousek bude chloubou vaší soukromé zahrady nebo penzionu. Kombinace vysoce kvalitního dřeva s úpravou ThermoWood®, temné akrylátové vany Aristech Acrylics®, LED osvětlení a integrovaných nerezových kamen a komínuzajišťuje nejen to, že sud vypadá luxusně, ale je taky odolný a bude rozdávat radost mnoho let.

Relax si může v sudu společně vychutnat 6–8 osob. Vnější rozměry kádě jsou 202 x 202 cm, na výšku má 100 cm a pojme až 1 500 litrů vody. Díky těmto parametrům se vejde téměř na každou terasu nebo zahradu. Hmotnost prázdného sudu činí 250 kg.

V ceně koupacího sudu je hydromasážní a aeromasážní systém, led světlo, schůdky, kamna, komín, termoizolační poklop, polička na nápoje a pádlo na míchání vody. Vše dodáváme už ve smontované podobě. S objednávkou je možné dokoupit také volitelný filtrační systém, dřevěný kryt na filtraci ThermoWood®, podhlavníky a další doplňky.

Koupací sud čtverec s hydromasážním a aeromasážním systémem (akrylátová vložka, vířivka)

Co je dřevo ThermoWood®?

Jde o tepelně upravené (modifikované) severské dřevo s výbornými vlastnostmi, většinou ze severské borovice. Severské stromy rostou kvůli náročným podmínkám velmi dlouho, takže jejich dřevo má vyšší hustotu a odolnost. Kromě toho se při zpracování vlhčí pomocí vodní páry a následně suší v teplotách od 160 do 220 °C, čímž dochází k jeho vylepšení. Takové dřevo je pak tvarově stálé, nepraská a charakteristicky voní.

Aby bylo vaši novou vířivku snazší vyhřát nebo udržet ve správné teplotě, je spodní část vložky izolovaná PUR pěnou. Pro zakrytí a izolaci tepla shora je sud vybaven termoizolačním poklopem.

Zlepšuje zdraví a celkovou kondici

Tajemství lázní odhalili už staří Římané. Udělejte si na sebe čas a nasávejte plnými doušky blahodárné účinky teplé koupele, navíc vylepšené o vířivku se systémem hydromasážních a aeromasážních trysek. Starosti, stres, negativní emoce, to všechno si nechte odplavit z těla pryč.

Voda je ohřívána prostřednictvím výměníku kamen – stačí přiložit dřevo, chvíli počkat a během okamžiku je vaše koupel teplejší. Pro funkce vířivky, LED osvětlení a případný doplňkový filtrační systém je potřeba koupací sud připojit do klasické 230V zásuvky. Kabel je decentně schovaný pod jednou z desek obložení.

5 největších benefitů tohoto sudu

  • Luxusní a stylové koupání v domácím prostředí
  • Výkonná vířivka – 8 hydromasážních, 12 aeromasážních trysek
  • Kvalitní a voňavé dřevo ThermoWood®
  • Vysoce odolná akrylátová vložka Aristech Acrylics®
  • Zlepšuje fyzickou i psychickou pohodu

Přejeme vám a vašim blízkým stylový relax ve stylovém koupacím sudu od amRelax.cz! Potřebovali byste sud z nabídky upravit nebo máte jiné speciální požadavky? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vyhovíme.

Co je Aristech Acrylics®?

Naše sudy s touto americkou akrylátovou vložkou patří mezi to nejlepší, co vám můžeme nabídnout. Akrylátové vložky mají výborné izolační vlastnosti, takže voda vydrží déle teplá a vy ušetříte za spotřebu energie. Kromě toho výborně odolávají mechanickému poškození a jsou i po delší době téměř 100% barevně stálé.

Masážní systém, který si zamilujete

Celkem 8 výkonných hydromasážních trysek se nachází po celém obvodu horní části vany. Teplé proudy uvolňují zádové a krční svaly, prospívají kloubům, zlepšují cirkulaci krve a působí jako prevence proti bolesti a zánětům. Dalších 12 aeromasážních trysek ve spodní části do sudu přivádí vzduch, čímž vznikají všemi oblíbené bublinky. Ty masírují nejen spodní část zad, hýždě a nohy, ale taky vytváří příjemný šumivý efekt. Zkrátka wellness atmosféra, jak má být!

Záleží nám na tom, aby vám masážní systém fungoval bez problémů a měl dostatečný výkon, a proto používáme kvalitní holandské kompresory a čerpadla. Kompresor přivádějící vzduch do aeromasážních trysek má výkon 0,7 kW a čerpadlo pohánějící hydromasážní trysky dokonce 1,1 kW.

Světlo a hydromasážní i aeromasážní systém se ovládají pomocí fyzických tlačítek. Jejich hlavní výhodou oproti dotykovým tlačítkům je spolehlivá funkčnost i v mokru a při nižších zimních teplotách.

VÝHODY

6-8 osob

Vyrobeno z kvalitního severského dřeva ThermoWood

LED Osvětlení

Vysoce odolný povrch

Snadná údržba

Akrylátová vložka

Hydro a aero masážní trysky

Nerezové obruče

Schůdky

Nerezový komín

Termoizolační kryt

Vnější rozměr 202 x 202 cm

Výška 100 cm

SHOWROOM

Pokud máte zájem prohlédnout si naše produkty naživo, můžete si jednoduše domluvit prohlídku v našem showroomu. Nacházíme se na adrese Činěves 34, 289 01 Činěves, jen 30 km od Prahy, a nedaleko od města Poděbrady. Stačí nás kontaktovat a domluvit si vhodný termín návštěvy, který může být i večer či o víkendech. Tam budete mít možnost osobně si prohlédnout naši širokou škálu koupacích sudů a vířivek, porovnat je a získat veškeré potřebné informace pro váš rozhodovací proces

Domluvte si termín: +420 606 605 505

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupací sudy
Kapacita: 6-8 osob
Vnější rozměr: 202 x 202 cm
Výška: 100 cm
ThermoWood: Ano
Vložka: Akrylátová
Masážní systém: Ano
LED osvětlení: Ano
Hydromasážní trysky: 8x
Aeromasážní trysky: 12x
Kamna: Ano
Nerezové obruče: Ano
Schůdky: Ano
Komín: Ano
Termoizolační kryt: Ano
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 17.3.2024
Koupací sud je naprosto skvělý vynález! Po včerejším nočním koupání jsem při východu Slunce vylezl z postele, oddělal námrazou pokrytý termoizolační kryt a v sudu jsem si vypil svoji ranní kávu… (topit v kamnech budu až odpoledne) Řidič Michal měl pravdu, zdravím! {{1710657482686_730}}