Prémiová opěrka hlavy pro koupací sudy

Pohodlně se opřete a užívejte si maximálního pohodlí díky opěrce hlavy pro sudy amRelax.cz. Uchycení na 2 přísavky, vysoce odolný polyuretan, snadno omyvatelný povrch, univerzální černá barva. Rozměry 26 x 15 cm, hmotnost 200 g. Ergonomické tvarování pro správnou podporu hlavy a krčních svalů. Kompatibilní se sudy s okrajem aspoň 5 cm.

Možnosti doručení
450 Kč
Prémiová opěrka hlavy pro koupací sudy
Doprava po celé ČR
Doprava po celé ČR
Jednoduchá údržba
Jednoduchá údržba
Kvalita a dlouhá životnost
Kvalita a dlouhá životnost
Odborné poradenství
Odborné poradenství

Když koupel v sudu, tak s prémiovou opěrkou hlavy!

Myslíte taky na ty části těla, které jsou nad hladinou? Prémiová opěrka hlavy pro sudy amRelax pozvedne váš zážitek z koupele ještě výš. Díky svému ergonomickému tvarování dopřeje vaší hlavě maximální pohodlí – ať už budete sedět opření a konverzovat s přáteli, nebo se oddáte relaxu s hlavou v blaženém záklonu.

Opěrka je vyrobena z měkkého polyuretanu (imitace pravé kůže), takže netlačí do zátylku a zároveň vyniká vysokou odolností. Polyuretanový povrch stačí jednou za čas otřít vlhkým hadrem a to je vše, nevyžaduje žádnou zvláštní péči. K výbornému vzhledu i po několika letech používání přispívá také provedení v černé barvě, které se navíc k našim koupacím sudům výborně hodí.

Instalace hlavové opěrky na sud je snadná. Stačí navlhčit 2 přísavky a přiložit je k okraji přesně tam, kde vám to vyhovuje. Kromě sudů amRelax.cz se hodí také pro další sudy, jejichž okraj má aspoň 5 cm.

Jaké jsou výhody polyuretanu?

Polyuretan (PU) se ve wellness prostředí používá díky svým vlastnostem velmi často. Jedná se o inovativní materiál, který vypadá a na dotek působí stejně měkce jako pravá kůže. Vyrábějí se z něj mj. taky luxusní pohovky, kabelky nebo autosedačky. K jeho hlavním výhodám patří vysoká odolnost proti odlupování a tvarová i barevná stálost. Výborně odolává také vodě a UV záření.

5 benefitů prémiové hlavové opěrky od amRelax.cz

  • ergonomické tvarování pro ideální podporu krku a hlavy
  • vysoce odolný, ale zároveň měkký polyuretan (imitace kůže)
  • jednoduchá instalace pomocí 2 přísavek
  • černá barva se hodí ke všem našim sudům
  • snadná údržba pomocí vlhkého hadříku

Přejeme vám a vašim blízkým maximální pohodlí při koupeli díky prémiové hlavové opěrce od amRelax.cz! Máte jakýkoliv dotaz nebo speciální požadavky? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vyhovíme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: