Koupací sud s aeromasážním systémem (vířivka)

Vstupte do světa luxusu a relaxace s koupacím sudem s aeromasážním systémem. Díky kombinaci teplé vody a vzduchových trysek můžete zažít nezapomenutelnou relaxaci a odpočinek přímo u Vás doma. Vychutnejte si relaxační lázeň ve stylovém a vysoce kvalitním koupacím sudu. Sklolaminátová vložka v koupacím sudu zajišťuje nejen krásný vzhled, ale také vysokou odolnost a trvanlivost, přinášející dokonalý prostor pro relaxaci a pohodu.

Cena je včetně DPH. Jsme plátci DPH.

Nevybrali jste si z provedení našich nabízených koupacích sudů? Oslovte nás s představou Vašeho ideálního sudu. Rádi Vám zpracujeme nabídku na míru.

Možnost filtračního systému na vodu
Možnosti doručení
89 900 Kč
Koupací sud s aeromasážním systémem (vířivka)
Doprava po celé ČR
Doprava po celé ČR
Jednoduchá údržba
Jednoduchá údržba
Kvalita a dlouhá životnost
Kvalita a dlouhá životnost
Odborné poradenství
Odborné poradenství

Koupací sud s aeromasážním systémem (vířivka)

Kapacita pro 4-6 osob. Vnější průměr 200 cm, výška 100 cm. Vyrobeno z kvalitního severského dřeva. Vnitřní část se sklolaminátovou vložkou a aeromasážním systémem. Pro noční koupání oceníte vnitřní LED osvětlení.

Věděli jste, že relaxování a koukání na plochy dřeva má schopnost snižovat stres a může pozitivně ovlivňovat psychickou pohodu a klid?

  • Koupací sudy nabízejí dokonalý relaxační prostor. Díky teplé vodě, příjemnému prostředí a přizpůsobitelné hydro a aero masáži uvolňují svaly, snižují stres i napětí a poskytují úplný pocit pohody a klidu.
  • Koupací sudy mají blahodárný vliv na zdraví a pohodu. Teplá voda podporuje cirkulaci krve, uvolňuje svalové napětí, zlepšuje spánek a snižuje bolesti a záněty.
  • Koupací sudy nabízejí soukromý relaxační prostor a zároveň jsou skvělým místem pro společenská setkání s rodinou a přáteli. Můžete tak sdílet okamžiky odpočinku a radosti ve společnosti Vašich blízkých.
Koupací sud s aeromasážním systémem (vířivka)

VÝHODY

4-6 osob

Vyrobeno z kvalitního severského dřeva

LED Osvětlení

Odolný povrch

Snadná údržba

Sklolaminátový povrch

Aero masážní trysky

Schůdky

Nerezový komín

Sklolaminátový Kryt

Průměr 200 cm

Výška 100 cm

SHOWROOM

Pokud máte zájem prohlédnout si naše produkty naživo, můžete si jednoduše domluvit prohlídku v našem showroomu. Nacházíme se na adrese Činěves 34, 289 01 Činěves, jen 30 km od Prahy, a nedaleko od města Poděbrady. Stačí nás kontaktovat a domluvit si vhodný termín návštěvy, který může být i večer či o víkendech. Tam budete mít možnost osobně si prohlédnout naši širokou škálu koupacích sudů a vířivek, porovnat je a získat veškeré potřebné informace pro váš rozhodovací proces

Domluvte si termín: +420 606 605 505

SKLOLAMINÁTOVÁ VLOŽKA

Sklolaminátová vložka u koupacích sudů a vířivek je oproti akrylátové vložce měkčí a méně barevně stálá. Stabilita sklolaminátu poskytuje spolehlivou základnu během užívání. Hladký povrch je odolný vůči skvrnám, usnadňuje čištění a udržuje estetický vzhled. Sklolaminát je dobře znám svou schopností odolávat vlhkému prostředí a vodě, což zajišťuje dlouhodobou stabilitu a životnost produktu.

Koupací sud s aeromasážním systémem (vířivka)

AEROMASÁŽNÍ TRYSKY

Aeromasážní trysky dodávají do vašeho relaxačního rituálu nový rozměr. Tato technologie umožňuje cílené uvolňování napětí, zlepšování cirkulace krve a stimulaci klíčových bodů na vašem těle. Tato technologie umožňuje cílené uvolňování napětí, zlepšování cirkulace krve a stimulaci klíčových bodů na vašem těle. Aeromasážní trysky vám pomohou odplavit stres a napětí každodenního života.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupací sudy
Kapacita: 4-6 osob
Vnější průměr: 200 cm
Výška: 100 cm
ThermoWood: Ne
Vložka: Sklolaminátová
Masážní systém: Ano
LED osvětlení: Ano
Hydromasážní trysky: Ne
Aeromasážní trysky: 12x
Kamna: Ano
Nerezové obruče: Ne
Schůdky: Ano
Komín: Ano
Kryt: Ano
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MM Avatar autora | 19.6.2023
velice moc, super věc 👍
5
JV Avatar autora | 4.5.2023
Je to fantastický relax.Memá to chybu. 👍 👍 👍