Premium koupací sud HOT TUBE

Kapacita pro 4-6 osob. Průměr 180 cm, výška 100 cm.
Sud se pyšní detailnějším propracováním - obsahuje například i držák na nápoje. Určeno lidem, kteří vyžadují maximální kvalitu a komfort.
Vyrobeno z kvalitního sibiřského smrku, tloušťka desek 45 mm.
Součástí dodávky je kompletní sud - kamna, schůdky, komín, lavička a víko.

Koupání venku i v chladném počasí je pak skutečným potěšením pro Vaše "tělo i mysl". Zejména v zimě, v mrazivých teplotách a padajícím sněhu se koupání ve vyhřátem sudu stane nezapomenutelným zážitkem.

Cena je včetně DPH. Jsme plátci DPH.

Možnosti doručení
59 895 Kč
Premium koupací sud HOT TUBE
Doprava po celé ČR
Doprava po celé ČR
Jednoduchá údržba
Jednoduchá údržba
Kvalita a dlouhá životnost
Kvalita a dlouhá životnost
Odborné poradenství
Odborné poradenství

Pro maximální efektivnost vytápění jsou nerezová kamna umístěna uvnitř koupacího sudu. Koupání venku i v chladném počasí je pak skutečným potěšením pro Vaše "tělo i mysl". Zejména v zimě, v mrazivých teplotách a padajícím sněhu se koupání ve vyhřátem sudu stane nezapomenutelným zážitkem. Kažký jeden kus koupacího sudu je vyráběn z kvalitního severského smrku, který je díky svým vlastnostem velmi odolný.

Věděli jste, že relaxování a koukání na plochy dřeva má schopnost snižovat stres a může pozitivně ovlivňovat psychickou pohodu a klid?

Každý koupací sud je ručně vyráběn z dílů vysušeného severského smrku, které jsou utěsněny silikonem a pevně spojeny nerezovými obručemi s možností dotažení. Po napuštění dřevo natáhne vodu a zvětší svůj objem (tzv. dřevo naboptná), díky tomu se hot tube kompletně utěsní. Při prvním napuštění však voda může prosakovat, je to běžné po dobu, než právě dřevo nabobtná.

Standardní obsah balení:

  • Smrkový sud s lavicemi o průměru 180 cm
  • Vrchní dřevěný kryt sudu
  • Dřevěné schůdky
  • Nerezová kamna a komín včetně ochrany proti popálení
  • Ochranný plůtek kolem kamen

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: