Premium koupací sud HOT TUBE

Vstupte do světa luxusu a relaxace s koupacím sudem Premium HOT TUBE. Díky teplé vodě můžete zažít nezapomenutelnou relaxaci a odpočinek přímo u Vás doma. Vychutnejte si relaxační lázeň ve stylovém a vysoce kvalitním koupacím sudu.

Cena je včetně DPH. Jsme plátci DPH.

Nevybrali jste si z provedení našich nabízených koupacích sudů? Oslovte nás s představou Vašeho ideálního sudu. Rádi Vám zpracujeme nabídku na míru.

Možnosti doručení
59 895 Kč
Premium koupací sud HOT TUBE
Doprava po celé ČR
Doprava po celé ČR
Jednoduchá údržba
Jednoduchá údržba
Kvalita a dlouhá životnost
Kvalita a dlouhá životnost
Odborné poradenství
Odborné poradenství

Premium koupací sud HOT TUBE

Kapacita pro 4-6 osob. Průměr 180 cm, výška 100 cm. Sud se pyšní detailnějším propracováním – obsahuje například i držák na nápoje. Určeno lidem, kteří vyžadují maximální kvalitu a komfort. Vyrobeno z kvalitního sibiřského smrku, tloušťka desek 45 mm. Součástí dodávky je kompletní sud – kamna, schůdky, komín, lavička a víko.

Věděli jste, že relaxování a koukání na plochy dřeva má schopnost snižovat stres a může pozitivně ovlivňovat psychickou pohodu a klid?

  • Koupací sudy nabízejí dokonalý relaxační prostor. Díky teplé vodě, příjemnému prostředí a přizpůsobitelné hydro a aero masáži uvolňují svaly, snižují stres i napětí a poskytují úplný pocit pohody a klidu.
  • Koupací sudy mají blahodárný vliv na zdraví a pohodu. Teplá voda podporuje cirkulaci krve, uvolňuje svalové napětí, zlepšuje spánek a snižuje bolesti a záněty.
  • Koupací sudy nabízejí soukromý relaxační prostor a zároveň jsou skvělým místem pro společenská setkání s rodinou a přáteli. Můžete tak sdílet okamžiky odpočinku a radosti ve společnosti Vašich blízkých.
Premium koupací sud HOT TUBE

VÝHODY

4-6 osob

Vyrobeno z kvalitního severského dřeva

Snadná údržba

Nerezové obruče

Schůdky

Nerezový komín

Dřevěný kryt

Průměr 180 cm

Výška 100 cm

SHOWROOM

Pokud máte zájem prohlédnout si naše produkty naživo, můžete si jednoduše domluvit prohlídku v našem showroomu. Nacházíme se na adrese Činěves 34, 289 01 Činěves, jen 30 km od Prahy, a nedaleko od města Poděbrady. Stačí nás kontaktovat a domluvit si vhodný termín návštěvy, který může být i večer či o víkendech. Tam budete mít možnost osobně si prohlédnout naši širokou škálu koupacích sudů a vířivek, porovnat je a získat veškeré potřebné informace pro váš rozhodovací proces

Domluvte si termín: +420 606 605 505

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupací sudy
Kapacita: 4-6 osob
Vnější průměr: 180 cm
Výška: 100 cm
ThermoWood: Ne
Vložka: Ne
Masážní systém: Ne
LED osvětlení: Ne
Hydromasážní trysky: Ne
Aeromasážní trysky: Ne
Kamna: Ano
Nerezové obruče: Ano
Schůdky: Ano
Komín: Ano
Kryt: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: