Koupací sud HOT TUBE

Kapacita pro 4-6 osob. Průměr 180 cm, výška 100 cm.
Vyrobeno z kvalitního sibiřského smrku, tloušťka desek 44 mm.
Součástí dodávky je kompletní sud - kamna, schůdky, komín, lavička a víko.

Koupání venku i v chladném počasí je pak skutečným potěšením pro Vaše "tělo i mysl". Zejména v zimě, v mrazivých teplotách a padajícím sněhu se koupání ve vyhřátem sudu stane nezapomenutelným zážitkem.

Cena je včetně DPH. Jsme plátci DPH.

Možnosti doručení
47 190 Kč –5 % 44 770 Kč
Koupací sud HOT TUBE
43 3e5482ad 880a 4883 b887 6083f7b07b4c
47 190 Kč –5 %
Doprava po celé ČR
Doprava po celé ČR
Jednoduchá údržba
Jednoduchá údržba
Kvalita a dlouhá životnost
Kvalita a dlouhá životnost
Odborné poradenství
Odborné poradenství

Pro maximální efektivnost vytápění jsou nerezová kamna umístěna uvnitř koupacího sudu. Koupání venku i v chladném počasí je pak skutečným potěšením pro Vaše "tělo i mysl". Zejména v zimě, v mrazivých teplotách a padajícím sněhu se koupání ve vyhřátem sudu stane nezapomenutelným zážitkem. Kažký jeden kus koupacího sudu je vyráběn z kvalitního severského smrku, který je díky svým vlastnostem velmi odolný.

Věděli jste, že relaxování a koukání na plochy dřeva má schopnost snižovat stres a může pozitivně ovlivňovat psychickou pohodu a klid?

Každý koupací sud je ručně vyráběn z dílů vysušeného severského smrku, které jsou utěsněny silikonem a pevně spojeny nerezovými obručemi s možností dotažení. Po napuštění dřevo natáhne vodu a zvětší svůj objem (tzv. dřevo naboptná), díky tomu se hot tube kompletně utěsní. Při prvním napuštění však voda může prosakovat, je to běžné po dobu, než právě dřevo nabobtná.

Standardní obsah balení:

  • Smrkový sud s lavicemi o průměru 180 cm
  • Vrchní dřevěný kryt sudu
  • Dřevěné schůdky
  • Nerezová kamna a komín včetně ochrany proti popálení
  • Ochranný plůtek kolem kamen
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
FH Avatar autora | 10.5.2023
jsem spokojen,kdo chce koupit není se čeho bát,po prvním napuštění trochu prosakoval,během dvou dnů se zcela zatahl.vnitřní kamna jsou super,stačí opravdu pomalu topit a voda se rovnoměrně ohřívá-důležité je mít suché dřevo,lze použít i dřevěné brikety.